MÜŞTERİ YORUMLARI
Tüm sorularınız için telefon numaralarımızdan, info@nativebaseturkiye.com e-posta adresinden veya iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.
Ayşe öztürk / 20 Kasım 2017 Native base Kuaförde çalışan olarak söylemiyorum gerçekten mükemmel bir ürün fiyati biraz pahali ama inanin bu ürüne o para değer ben çok memnunum iyi ki var native base
eylül saygın / 08 Şubat 2017 saç bakım Uzun zamandır saçlarımı bu kadar sağlıklı, parlak ve yumuşak olmamıştı. Volkan Kartal Bahçeşehir şubesine çok teşekkür ederim.
Elif Masal Çeşme / 19 Aralık 2016 Harika bir ürün Sizin ürününüz le tanıştığım için çok mutluyum:) Yaptıralı 4 ay olmasına rağmen Saçlarım o kadar yumuşak ve parlak ki.. Sonuçtan çok memnunum. Ürünlerinizde kullanıyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum
Gökçen EKİN / 20 Temmuz 2016 Mükemmel Bir Ürün Saçlarım acayip yıpranmış ve kuru görünümdeydi. Nativebase bakım yaptırdıktan sonra yıpranması tamamen düzeldi ve size çok teşekkür ediyorum.
Gözde TELLİOĞLU / 20 Temmuz 2016 İnanılmaz Sonuç Bakımın ismi  Native Base gittiğim kuaföre ise Kulishair  Sadece içimden geldiği için bu paylaşımı yapıyorum. İlgi ve alakaları için Ferit Bey'e de ayrıca çok teşekkür ederim. Anadolu yakasında iyi bir kuaför arıyorsanız sayfalarına bakmanızı tavsiye ederim. İşini dürüst ve düzgün yapan her bireye destek olunması gerektiğini düşünüyorum. Her zaman iyi olan tarafta olalım inşallah. Mutlu günler
Caner GÜNDÜZ / 20 Temmuz 2016 Yeniden Doğuş Volkankartal Bakırköy şubesinde yaptırdık bu bakımı, annem şu anda çok memnun ve saçlarının yeniden doğmuş gibi olduğunu söylüyor.  Herkese tavsiye ederiz
SABİHA UZUN / 20 Temmuz 2016 Güzel Bakım & Başaralı Sonuç Native Base ile saçlarıma bakım yaptırdım ve mükemmel bir sonuç elde ettim. Şimdi ise bakım süremi uzatmak için Native Base Daily Shampoo kullanıyorum üründen çok memnunum.Saçlarım ipeksi, dolgun ve doğal gözüküyor. Teşekkürler NATIVE BASE.
Tuğba KARTAL / 19 Temmuz 2016 Canlı ve Parlak Saçlar Daha önce saçımı hiç bu kadar canlı ve parlak yumuşak hissetmemiştim. Bu bakım ile saçlarım sağlığına kavuştu. 
Alev IŞIK / 19 Temmuz 2016 Çok Memnun Kaldım Saçlarım inanılmaz dökülüyordu ve çok kabarıyordu şimdi ise inanılmaz şekilde dökülmesi durdu ve kabarıklık artık yok.
Tuğba AYDOĞDU / 22 Haziran 2016 Teşekkürler Native Base Saçlarım çok yıpranmıştı ve uzun zamandır birçok bakım ürünleri ile düzeltmeye eski haline getirmeye çalıştım fakat maalesef sonuç alamamıştım şimdi native base bakım ile tanıştım 1 ay önce yaptırdım ve çok memnunum saçlarımda kırık yok ve çok parlak dolgun bir görüntüye sahip.
-
-
-
-