NATIVE BASE
NATIVE BASE kozmetik ve dış ticaret alanında uzmanlaşmış genç girişimcilerin tecrübeleri ve tamamı öz sermaye yatırımlarıyla Türkiye pazarına yerli markası ile sunulmuştur. Formülasyonları Hollanda firmasına ait olan ürünler Uzakdoğu’nun işçi ve üretim gücünden faydalanarak NATIVE BASE markası altında üretilmektedir.Doğallığı öne çıkaran, çok kısa sürede sevilen ve tercih edilen NATIVE BASE ürünlerinin tamamı ilgili bakanlıklarca onaylanmış, sağlık açısından herhangi bir problem taşımamaktadır.
 
Türkiye pazarına öncelikle Keratin Bakım ürünleri ile giriş yapan NATIVE BASE satış sonrası destek, farklılığı ve kalitesi ile kendisini kabul ettirmiş ve diğer ürünleri ile pazarda önemli bir yere sahip olmuştur.
 
NATIVE BASE NEDİR NASIL UYGULANIR ?
Formülasyonları Hollanda firmasına ait olan ürünler Uzakdoğu’nun işçi ve üretim gücünden faydalanarak NATIVE BASE markası altında üretilmektedir. Doğallığı öne çıkaran, çok kısa sürede sevilen ve tercih edilen NATIVE BASE ürünlerinin tamımı ilgili bakanlıklarca onaylanmış, sağlık açısından herhangi bir problem taşımamaktadır. NATIVE BASE’in KERATIN TREATMENT, CLARIFYIN SHAMPOO ve PLUS ürünleri kuaför salonlarında profesyonel kullanım içindir. 
 
Keratin bakımı uygulamasının etkisini daha uzun süreye taşıyabilmek için sülfat ve sodyum içermeyen Native Base Daily Shampoo After Treatment ve Native Base Daily Conditioner After Treatment ürünlerini beraber kullanmaya özen göstermeliyiz. Konu ürünleri bakım uygulaması yaptırdığınız kuaförlerden ve internet sitemizden tedarik edebilirsiniz. 
 
UYGULAMA SONRASI ÜRÜN KULLANIMI
Keratin bakımı uygulamasının etkisini daha uzun süreye taşıyabilmek için sülfat ve sodyum içermeyen Native Base Daily Shampoo After Treatment ve Native Base Daily Conditioner After Treatment ürünlerini beraber kullanmaya özen göstermeliyiz.
 
NATIVE BASE DAILY SHAMPOO AFTER TREATMENT NEDİR ?
Native Base Daily Shampoo bakımızın süresini uzatmak ve günlük kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Gündelik hayatta kullandığımız birçok şampuan sülfat ve sodyum içerir. Doğal bitki ve meyve özlerinden oluşan bu şampuan sülfat ve soydum içermez böylece sacınızın doğal dengesini korumakla beraber bakımınızın süresini uzatmaya katkıda bulunur. Saçlarınızın ipeksi bir hal almasını, dolgun, canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlar.
 
NATIVE BASE DAILY SHAMPOO AFTER TREATMENT NASIL KULLANILIR ?
Native Base Daily Shampoo keratin bakımından 2 gün sonra Native Base Daily Conditioner ile birlikte uygulanmalıdır.
 
Native Base Daily Shampoo'yu Native Base Daily Conditioner'den önce ıslak saça uygulayınız, uygulama sırsında saçlarınızı köpürtün ve durulayın. Gerekli görüldüğünde işlemi tekrar edebilirsiniz.
 
NATIVE BASE DAILY CONDITIONER AFTER TRAETMENT NEDİR ?
Native Base Daily Contidioner keratin bakımının süresini uzatmak ve günlük kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. 
 
İçerisinde bulundurduğu doğal bitki özleri , meyve özleri ve keratin proteinleri sayesinde saçınızı besleyecek ve bakımınızı daha uzun süreli korumak için destekleyici olacaktır.
 
NATIVE BASE DAILY CONDITIONER AFTER TRAETMENT NASIL KULLANILIR ?
Native Base Daily Conditioner keratin bakımından 2 gün sonra Native Base Daily Shampoo ile birlikte uygulanmalıdır.
 
Saçlarınızı Native Base Daily Shampoo ile yıkadıktan sonra saçınıza Native Base Daily Conditioner uygulayınız. Islak saça uygulamayı ihmal etmeyiniz, 2-3 dakika masaj yaptıktan sonra bol su ile durulayın.

VİDEO GALERİ
NATIVEBASE MUCİZEVİ SAÇ BAKIM ÜRÜNÜ
NATIVEBASE MUCİZEVİ SAÇ BAKIM ÜRÜNÜ
NATIVEBASE İNANILMAZ PARLAKLIK !!!
-
-
-
-