SIKÇA SORULAN SORULAR
Native Base ürünlerimiz , kullanımı , etkisi , süresi vb. sizlerden gelen sorular ve yanıtlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.  Bunların dışında sorularınız için bizlere iletişim formundan yazabilirsiniz.  Destek ekibimiz en kısa sürede sizlere yanıt verecektir. 
Keratin bakımıdır.
Keratin  dişlerimizde, tırnaklarımızda ve saçlarımızda bulunan, saçlarınızın pürüzsüz, canlı ve dolgun görünmesini sağlayan bir çeşit proteindir.  Saçlarımızın esnek yapısı keratin sayesinde korunmaktadır.
Saçlarınız şekillendirme aşamasında yüksek ısıya maruz kalarak hasar görür ve yıpranır. Bu duruma birde boya, röfle ve renk açma gibi işlemler eklendiğinde saç daha çok keratin kaybederek cansızlaşır, çatallaşır, matlaşır, dökülür ve zayıflar. Saçlarınızın eski haline kavuşması, saçlarınızı güçlendirmek ve onlara daha iyi bir görünüm kazandırmak için  keratin bakımı yapılır.Keratin bakımının faydaları sadece bununla sınırlı değildir. Yıpranmış saçları onarmak, eski gücüne kavuşturmak, gür, parlak ve sağlıklı saç yapısına sahip olmak amacıyla yapılan keratin bakımı aslında kuru ve yıpranmış saçlara uygulanan etkili bir genel bakımdır. Bu bakım sayesinde kuru saçlarınız yumuşayarak sağlıklı bir görüntüye ulaşırken incelmiş, dökülen saçlarınız ise eski gür haline kavuşacaktır. Saçlarınız,maksimum 45 dk içerisinde uygulanan keratin bakımı ile uzun süreli bir parlak ve sağlıklı görüntüye kavuşacaktır. Ayrıca keratin saçlarınızın gün içinde maruz kalabileceği her türlü dış etkilere karşı koruyucu bir görev üstlenir. Saçınızı tüm zararlı etkilere karşı koruyacağı gibi saçlarınızın daha uzun süre güçlü kalmasını sağlar. NATIVE BASE Keratin Bakımının saçlarda %70’e kadar kuruluğu ve yıpranmayı önlediği, %50 ye kadar saçı düzleştirdiği sonucuna varılmıştır.  
Keratin yüklemesi saça vitamin gibi verilen bir işlem değildir. Saçınız keratin bakımında yüklenen keratini emer  ve keratin saça, film gibi sarılır. Bu işlem incelen saç tellerini kalınlaştırır ve pürüzsüz bir hal almasını sağlar. Bu noktada, sülfatsız şampuan kullanılması, keratin bakımının etkisinin daha uzun süreli olmasını sağlar.
Saçınızın yıpranma durumuna ve devam ürünlerinin kullanımına bağlık olarak 3 ile 6 ay arasıdır.
NATIVE BASE Keratin Bakımını uygulayan kuaför salonlarından öğrenebilirsiniz.
NATIVE BASE Keratin Bakımı kuaför salonlarında profesyonel kullanım içindir.
Keratin bakımı uygulamasının etkisini daha uzun süreye taşıyabilmek için sülfat ve sodyum içermeyen Native Base Daily Shampoo After Treatment ve Native Base Daily Conditioner After Treatment ürünlerini beraber kullanmaya özen göstermeliyiz.
NATIVE BASE DAILY CONDITIONER ve NATIVE BASE DAILY SHAMPOO’dur.
Native Base Daily Contidioner keratin bakımının süresini uzatmak ve günlük kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. İçerisinde bulundurduğu doğal bitki özleri , meyve özleri ve keratin proteinleri sayesinde saçınızı besleyecek ve bakımınızı daha uzun süreli korumak için destekleyici olacaktır.
Native Base Daily Conditioner keratin bakımından 2 gün sonra Native Base Daily Shampoo ile birlikte uygulanmalıdır.Saçlarınızı Native Base Daily Shampoo ile yıkadıktan sonra saçınıza Native Base Daily Conditioner uygulayınız. Islak saça uygulamayı ihmal etmeyiniz, 2-3 dakika masaj yaptıktan sonra bol su ile durulayın.
Native Base Daily Shampoo bakımızın süresini uzatmak ve günlük kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Gündelik hayatta kullandığımız birçok şampuan sülfat ve sodyum içerir. Doğal bitki ve meyve özlerinden oluşan bu şampuan sülfat ve soydum içermez böylece sacınızın doğal dengesini korumakla beraber bakımınızın süresini uzatmaya katkıda bulunur. Saçlarınızın ipeksi bir hal almasını, dolgun, canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlar.
Native Base Daily Shampoo keratin bakımından 2 gün sonra Native Base Daily Conditioner ile birlikte uygulanmalıdır.Native Base Daily Shampoo'yu Native Base Daily Conditioner'den önce ıslak saça uygulayınız, uygulama sırsında saçlarınızı köpürtün ve durulayın. Gerekli görüldüğünde işlemi tekrar edebilirsiniz.
Devam ürünlerini NATIVE BASE Keratin Bakımı uygulanan salonlardan ve internet sitemiz üzerinden tedarik edebilirsiniz.
NATIVE BASE devam ürünlerini bakımınızın süresini uzatmak için kendiniz uygulayabilirsiniz.
Fiyat bilgisini NATIVE BASE Keratin Bakımı uygulanan salonlardan ve internet sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.
-
-
-
-