Native Base

NATIVE BASE kozmetik ve dış ticaret alanında uzmanlaşmış genç girişimcilerin tecrübeleri ve tamamı öz sermaye yatırımlarıyla Türkiye pazarına yerli markası ile sunulmuştur. Formülasyonları Hollanda firmasına ait olan ürünler Uzakdoğu’nun işçi ve üretim gücünden faydalanarak NATIVE BASE markası altında üretilmektedir.Doğallığı öne çıkaran, çok kısa sürede sevilen ve tercih edilen NATIVE BASE ürünlerinin tamamı ilgili bakanlıklarca onaylanmış, sağlık açısından herhangi bir problem taşımamaktadır.

Türkiye pazarına öncelikle Keratin Bakım ürünleri ile giriş yapan NATIVE BASE satış sonrası destek, farklılığı ve kalitesi ile kendisini kabul ettirmiş ve diğer ürünleri ile pazarda önemli bir yere sahip olmuştur.

NATIVE BASE Nedir? Nasıl Uygulanır?

Formülasyonları Hollanda firmasına ait olan ürünler Uzakdoğu’nun işçi ve üretim gücünden faydalanarak NATIVE BASE markası altında üretilmektedir. Doğallığı öne çıkaran, çok kısa sürede sevilen ve tercih edilen NATIVE BASE ürünlerinin tamımı ilgili bakanlıklarca onaylanmış, sağlık açısından herhangi bir problem taşımamaktadır. NATIVE BASE’in KERATIN TREATMENT, CLARIFYIN SHAMPOO ve PLUS ürünleri kuaför salonlarında profesyonel kullanım içindir.

Keratin bakımı uygulamasının etkisini daha uzun süreye taşıyabilmek için sülfat ve sodyum içermeyen Native Base Daily Shampoo After Treatment ve Native Base Daily Conditioner After Treatment ürünlerini beraber kullanmaya özen göstermeliyiz. Konu ürünleri bakım uygulaması yaptırdığınız kuaförlerden ve internet sitemizden tedarik edebilirsiniz.

Bizim İçin Ne Dediler?

Kuaförde çalışan olarak söylemiyorum gerçekten mükemmel bir ürün fiyati biraz pahali ama inanin bu ürüne o para değer ben çok memnunum iyi ki var native base

- Ayşe Öztürk -

Sizin ürününüz le tanıştığım için çok mutluyum:) Yaptıralı 4 ay olmasına rağmen Saçlarım o kadar yumuşak ve parlak ki.. Sonuçtan çok memnunum. Ürünlerinizde kullanıyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum

- Elif Masal Çeşme -

Saçlarım acayip yıpranmış ve kuru görünümdeydi. Nativebase bakım yaptırdıktan sonra yıpranması tamamen düzeldi ve size çok teşekkür ediyorum.

- Gökçen Ekin -

Bakımın ismi Native Base gittiğim kuaföre ise Kulishair Sadece içimden geldiği için bu paylaşımı yapıyorum. İlgi ve alakaları için Ferit Bey'e de ayrıca çok teşekkür ederim. Anadolu yakasında iyi bir kuaför arıyorsanız sayfalarına bakmanızı tavsiye ederim. İşini dürüst ve düzgün yapan her bireye destek olunması gerektiğini düşünüyorum. Her zaman iyi olan tarafta olalım inşallah. Mutlu günler

- Gözde Tellioğlu -