Hızlı Görüntüle

ARGAN OIL

(0)
18 Sipariş
170,00TL

NATIVE BASE Argan Yağı E vitamini, fenoller, karotenler, skualen ve yağ asitleri açısından zengindir. Temel yağ asitleri nem ve esneklik kaybını önleyici yönde çalışır. NATIVE BASE Argan Yağı kimyasal..

Hızlı Görüntüle

KERATIN SHAMPOO

(0)
29 Sipariş
115,00TL

Keratin Şampuan çok zarar görmüş, zayıf ve kırılgan saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Buğday, mısır ve soya fasulyesinden elde edilen hidrolize proteinlerden oluşan bitkisel  keratinle ..

Hızlı Görüntüle

ARGAN SHAMPOO

(0)
7 Sipariş
160,00TL

Yenilikçi ultra nemlendirici formül, argan yağı mucizesiyle birleşerek saçınızın nem seviyesini dengelemeye, kısa sürede canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. ARGAN SHAMPOO KULLAN..

Hızlı Görüntüle

CLARIFYING SHAMPOO & KERATIN TREATMENT

(0)
26 Sipariş
1.460,00TL

Keratin Nedir? Keratin dişlerimizde, tırnaklarımızda ve saçlarımızda bulunan, saçlarınızın pürüzsüz, canlı ve dolgun görünmesini sağlayan bir çeşit proteindir. Saçlarımızın esnek yapısı keratin say..

Hızlı Görüntüle

DAILY CONDITIONER - AFTER TREATMENT

(0)
52 Sipariş
150,00TL

Native Base Daily Contidioner keratin bakımının süresini uzatmak ve günlük kullanım için özel olarak tasarlanmış keratin bakımıdır. İçerisinde bulundurduğu doğal bitki özleri , meyve özleri ve kerati..

Hızlı Görüntüle

DAILY SHAMPOO - AFTER TREATMENT

(0)
83 Sipariş
130,00TL

Native Base Daily Shampoo bakımızın süresini uzatmak ve günlük kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Doğal bitki ve meyve özlerinden oluşan bu şampuan sacınızın doğal dengesini korumakla beraber b..

Hızlı Görüntüle

NATURAL PLUS

(0)
4 Sipariş
325,00TL

Mucizevi ürün Keratin Desteği'nin ana özelliği kuaförlerin saç açarken yaşadığı en büyük sorun olan saç kırılması, yanması ve dökülmesi gibi problemlerin engellenmesine yardımcı olmasıdır. Bilindiği ü..

Hızlı Görüntüle

ONARICI MASKE

(0)
19 Sipariş
110,00TL

Saçlarımız mevsimsel etkiler ya da kimyasal işlemler nedeniyle en çok ihtiyaç duyduğu nem dengesini kaybedebilir. Her saç tipine uygun olan Onarıcı Maske saçlarınızın ihtiyacı olan nemi sağladıktan so..

Hızlı Görüntüle

ONARICI ŞAMPUAN

(0)
12 Sipariş
115,00TL

Onarıcı Şampuan zararlı kimyasalları içermez, bitki özleri ve hafif temizleyiciler ile bakım yaparak saçı temizler ve onarır.ONARICI ŞAMPUAN KULLANIM ŞEKLİŞampuanı parmak uçları ile masaj yaparak saçı..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)